Renovace teraca

Opravy teraca i repasování teraca

Teraco se vyznačuje vysokou životností a díky svým vlastnostem splňují svůj účel po celou dobu životnost stavby.

Nabízíme restaurování staršího teraca a vrácení podlah či teraco schodů do jejich původní podoby.

K provedení renovace teraco podlah či schodů máme k dispozici zkušené pracovníky a dokážeme tak přesně napodobit stávající dílo a doplnit tak vzorek chybějících částí mozaikových motivů.

Provádíme restaurování žulových, pískovcových či mramorových schodů. K provedení restaurátorských prací používáme technologie mechanického opracování a chemické čištění. 

Nabízíme našim zákazníkům odborné a kvalitní služby v oblasti broušení teraca, odstranění barev z teraca, odstranění lepidel z teraca, broušení teraco, tmelení teraca a finální impregnace, je přirozenou samozřejmostí. Ochranou a impregnací teraco povrch nabývá matných a lesklých vzhledů dle přání zákazníka. povrch je snadné profesionálně udržovat. Revitalizace teraco a povrchů provádíme dle certifikačních norem.

Renovaci teraca provádíme:

Zařídíme také šetrné zachování původního materiálu, opravu prasklin a nerovností, výrobu úplně nového teracového podkladu dle původního vzoru a barvy.

Zaujala vás naše nabídka nebo potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem ohledně litého teraca. Rádi Vám odborně poradíme či s vámi nezávazně prodiskutujeme Váš projekt.