Renovace teracových schodů

Čištění teracových a žulových schodů

Provádíme renovace žulových, pískovcových či mramorových schodů. K provedení renovace používáme technologie buď mechanického opracování, a nebo chemického čištění. 

  • Mechanicky - pemrlicí (výsledek je vždy 100%-ní)
  • Chemicky - pomocí chemických látek se opracují schody (výsledek není vždy 100%, protože chemie nerozloží cementové části dokonale)

Nabízíme odborné a kvalitní služby v oblasti čištění a renovace schodů, renovace schodů, desinfekce schodů, impregnace schodů, hloubkového antibakteriálního čištění, a profesionální údržby schodů. Čištění a renovace schodů zahrnuje také odstranění a redukce skvrn a fleků, čištění spár, odstranění mastnot a silných nečistot včetně aplikace ochranných impregnací proti špíně a vodě.

Teracové schody či žulové schody:

  • uvedeme do původní krásy
  • profesionálně vyčistíme
  • naimpregnujeme proti špíně a vodě
V rámci čištění a údržby schodů naši certifikovaní technici, kteří mají speciální výcvik a zkušenosti, jsou připraveni vybrat správné chemické čisticí prostředky, stroje a zařízení, nástroje a materiály ve spojení s řádnou metodikou pro udržení nebo obnovení pevného povrchu schodů do své původní krásy a vzhledu. Technici Vám jsou připraveni poradit, jak se čistí a udržuje vzhled tvrdého povrchu schodů a jak maximalizovat své investice a prodloužit životnost schodů.

Zaujala vás naše nabídka nebo potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem ohledně litého teraca. Rádi Vám odborně poradíme či s vámi nezávazně prodiskutujeme Váš projekt.